wtorek, 5 stycznia 2016

Modelowanie balonów...

Skręcanie balonów podczas wszelkiego rodzaju imprez gdzie ważną rolę odgrywają dzieci jest zawsze wspaniałą atrakcją. Podczas pokazu animator prezentuje różne balonowe wzory, na życzenie dorosłych lub dzieci uczy podstawowych wzorów a na koniec obdarowuje wszystkie dzieci balonikowym zwierzątkiem który jeszcze długo po uroczystości cieszy oko dziecka i rodziców. Używamy najlepszej klasy balonów do modelowania dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i kolorowe. Modelowanie balonów może być atrakcją samą w sobie lub można ją połączyć np. z pokazem baniek mydlanych lub dmuchanym zamkiem. Posiadamy także butle z helem i odpowiednie akcesoria do balonów gumowych i foliowych które mogą być rozdawane gościom i dzieciom podczas eventu. Zachęcam także do zapoznania się z NAPEŁNIANIE BALONÓW HELEM WARSZAWA Znajdą tam Państwo najlepsze balony z helem, dodatkowo istnieje możliwość dowozu pod wskazany adres.

Dodatkowe informacje:
- do pokazów używamy tylko najlepszych, atestowanych balonów zachodnich producentów co sprawia, że baloniki nie pękają po kilku godzinach, zdarza się, że potrafią wytrzymać ponad pół roku :)
- baloniki nie są odpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (po pęknięciu pozostaje mały element który może zostać połknięty)
- podczas pokazu robimy dla każdego dziecka balonowego zwierzaka którego samo sobie wybrało,
- ciągle szkolimy się na różnego typu kursach aby zapewnić Państwu jak najlepszą ofertę i sprawić by na twarzach dzieci były coraz to większe uśmiechy :D
Zamawiając usługę modelowania balonów mają Państwo pewność, że wszystkie dzieci otrzymają balonowego stworka. Jest to także wspaniała atrakcja na wszelkiego typu eventach promujących jakiś produkt.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
ETNA - Balonowe animacje, bańki mydlane i inne atrakcje dla dzieci. Copyright © 2012 Design by Ipietoon Blogger Template