piątek, 16 grudnia 2016

Balony z helem...


Balony z helem to świetna niespodzianka dla dzieci i dorosłych, są także wspaniałą ozdobą wszelakich uroczystości. Nasze balony pochodzą od firm, które są liderami w branży balonowej. Cechują się pięknymi kolorami, wyglądem i niespotykaną, jak na balony wytrzymałością. Aby jeszcze dłużej unosiły się w powietrzu zalecamy wypełnienie balonika specjalnym żelem uszczelniającym, rekomendowanym przez firmę Qualatex. Baloniki napełniamy helem najwyższej jakości, nie korzystamy z mieszanek i innych sztuczek mających na celu zmaksymalizowanie zysków. Do zawiązywania baloników używamy bardzo mocnych i efektownych wstążeczek, co pozwala nam ładnie wykończyć końcówki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem naszej usługi na stronie: BALONY Z HELEM WARSZAWA . Znajdą tam Państwo dokładny opis naszej usługi, cennik oraz więcej zdjęć :)

Informacje dodatkowe:
- na "żywotność baloników" mają wpływ czynniki takie jak: temperatura, wilgotność, materiał z jakiego balon jest zrobiony itp.
- baloniki dowozimy wprost pod Państwa drzwi, dzięki czemu odpada kłopot z transportem,
- balony bez żelu uszczelniającego unoszą się od 7 do 12 godzien, z żelem około 1-2 tygodnia,
- baloniki wypełnione żelem nie nadają się do wdychania :)
- przed wypuszczeniem balonów pod sufit należy sprawdzić czy nie ma na nim ostrych krawędzi,

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
ETNA - Balonowe animacje, bańki mydlane i inne atrakcje dla dzieci. Copyright © 2012 Design by Ipietoon Blogger Template